piątek, 7 sierpnia 2015

Trzecie urodziny Fabryki Pomysłów :)

Drodzy Czytelnicy,
dziś miał być przepis, ale zamiast niego będzie małe podsumowanie. Tak wyjątkowy dzień jak trzecie urodziny bloga na pewno nie zasługuje na to, by przejść obok niego obojętnie. Nie będę się rozpisywała tak jak w poprzednich latach, gdyż moja świadomość blogowania jest znaczenie większa, a Wy mnie znacie coraz dłużej i coraz lepiej.

Warto jednak podsumować, to co się działo choćby kilkoma krótkimi zdaniami, gdyż to dzięki Wam otwieram się na nowe smaki i mam ochotę zagłębiać w coraz to nowsze techniki. Blog daje mi motywację, o czym świadczą nowe przepisy i kategorie. Cieszę się, gdy pytacie czy coś niebawem pojawi się na stronie lub liczycie się z moją poradą. Ostatnie trzy lata rozwinęły mnie niesamowicie. A moja kuchnia nie ma gdzie mieścić kolejnych gadżetów ;) Tak samo, jak obserwuję coraz więcej ciekawszych blogów, prowadzonych przez ludzi z pasją, która nas łączy.jest to naprawdę inspirujące! :)

W związku z tym chcę Wam serdecznie podziękować, za to że jesteście. Pokazujecie to każdego dnia, o czym świadczą statystyki odwiedzin i opublikowane komentarze. Szczególne słowa  kieruję do Anonimowych czytelników. Wiem, że jesteście. Każdego dnia, ktoś z Was się ujawnia. Nie wstydźcie się pokazać, że tu zaglądacie. Słowa wdzięczności należą się także moim znajomym. Nie tylko wspieracie, ale także mówicie co chcecie. A ja nie muszę już dawać przepisów. Możecie sami znaleźć, to co Wam potrzebne :)


Pozdrawiam
Anulla

16 komentarzy:

 1. Gratuluję Ci takiej rocznicy. Zrobiłaś przez ten czas kawał dobrej roboty. Bo jak inaczej nazwać to co robisz? W prowadzeniu Twojego bloga na czoło wysuwa się przede wszystkim pasja i zamiłowanie do tego co robisz.
  Fantastycznie. Życzę Ci dalszych wspaniałych jubileuszy, wiernych czytelników i wspaniałych pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To my dziękujemy, że jesteś i czekamy na kolejne wspaniałe przepisy! Za tobą już owoce trzy lata, życzę żeby kolejne były jeszcze bardziej inspirujące!

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo za wytrwałość! Trzymam kciuki za kolejne lata :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kawał czasu! Zyczę dalszych ciekawych inspiracji do gotowania:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego naj naj :-) życzę dalszych sukcesów i pysznych przepisów. Widać, że blog i gotowanie to twoja prawdziwa pasja :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! i czekamy na "gotowanie za głosowanie"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ulu, też ostatnio o tym pomyślałam, także niedługo może znów powróci akcja :)

   Usuń
 7. Wszystkiego dobrego! Życzę kolejnego roku z tak owocnym pichceniem i oby wena do gotowania nie opuściła :)

  OdpowiedzUsuń
 8. No to zaczynałyśmy w tym samym roku. Ja na wiosnę. Czas pędzi nieubłaganie! :-) i wierzyć mi się nie chce, że to już tyle czasu minęło! Życzę dalszych inspirujących wpisów z apetycznymi smakołykami:-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochana, gratuluję! Życzę Ci dalszych sukcesów w dziedzinie kulinarnej i coraz więcej czytelników! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję! Najlepsze życzenia z okazji urodzin bloga, mnóstwa inspiracji i pysznych smakołyków :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje! :) Trzy lata to kawał czasu (sama coś o tym wiem, hihi :p ) a jestem z Tobą od początku - i widzę, jak bardzo się rozwinęłaś kulinarnie :) Oby tak dalej! I czekam na "gotowanie za głosowanie", bo mi także brakuje tej akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 12. gratuluję i życzę kolejnych urodzinowych rocznic bloga. pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 13. Super :)) Gratuluję i życzę kolejnych rocznic i ciekawych inspiracji kulinarnych :))

  OdpowiedzUsuń
 14. Mój blog tez ma trzy lata, ale ja zaczęłam w lutym, gratuluję Anulo i życzę wielu świetnych pomysłów kulinarnych :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratulacje, całusy, uściski dla ciebie za wytrwałość za pomysły, za to że jesteś i dzielisz się z nami fajnymi przepisami :-)

  OdpowiedzUsuń

Podpisz się pod komentarzem, jeżeli jesteś Anonimowy:)