O mnie


Nazywam się Ania, choć znacie mnie jako Anulla.

Prowadząc bloga Fabryka Pomysłów realizuję swoje zamiłowanie do gotowania. Od momentu kiedy zmieniłam swoje nawyki żywieniowe publikuję więcej przepisów należących do kategorii zdrowego odżywania. To dzięki temu odkryłam w sobie energię i poprawiłam wiele sfer swojego życia.  

Staram się, aby publikowane tu receptury były proste i szybkie w przygotowaniu, ponieważ w dzisiejszych czasach niewielu z Nas ma czas na skomplikowane oraz wielogodzinne gotowanie.

Wierzę, że gotować może każdy. Jest to tylko kwestia opanowania kilku zasad, co chcę Wam tutaj pokazać. Wystarczy pokonać wewnętrzny strach przed nieznanym. Nie martw się, ja też mam za sobą ciasto, które było zakalcem i inne kulinarne wpadki. Nie zniechęciło mnie to, dlatego teraz stawiam śmiałe kroki w kuchni, do której i Ciebie zapraszam poprzez Fabrykę Pomysłów.

Chcę byście czerpali przyjemność z łączenia składników i eksperymentowania, bo jedną z najlepszych rzeczy, jaką możecie dać swojej rodzinie jest dom pachnący pysznym posiłkiem. Niech Fabryka Pomysłów będzie dla Was miejscem kulinarnych inspiracji!

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz się ze mną skontaktować napisz do mnie na:
fabrykapomyslow50@gmail.com